Wartune

Tarayıcı tabanlı izometrik MMORPG oyunu - Tavernalar, şehirler ve çiftlikler. Diğer birçok PvE ve PvP özellikleriyle birlikte Wartune bunlardan oluşuyor. Tarayıcınızda bir MMORPG.

Hemen Oyna

Ekran Görüntüleri (büyütmek için tıklayın)

Oyun incelemesi

Wartune, League of Angels ile tanınan R2Games tarafından geliştirildi. Her iki oyun da oyun mekaniği bakımından birbirine benziyor, ancak her ikisinin de güçlü ve zayıf tarafları var. Wartune'da dövüş güzel ve son derece basit, sıraya göre dövüşülen otomatik bir sistem kullanılıyor ancak League of Angels'ın otomatik sistemi kadar yetkin değil.

Ayrıca kendi şehrinizi kurabiliyorsunuz. PvE ve PvP için birçok seçenek mevcut. Oyun hoş, rahat bir oyun oynamak isteyenler için ideal, ancak daha deneyimli oyuncular bu oyundan mutlu ayrılmak için oldukça fazla para harcamak zorunda.

➔ Main points:

  • Üç farklı sınıf var: Şövalye, Büyücü ve Okçu.
  • Kendi kalenizi yaratabiliyor ve onu geliştirebiliyorsunuz.
  • Yarı otomatik sıraya göre dövüş sistemi.
  • Tam lejyon sistemi.
  • Farklı PvP türleri. Arena, Savaş Alanı, Lonca Savaşları ve Düellolar.

Ayrıntılı İnceleme

Birçok Kadın Kurtarın

Kullanıcı adımızla giriş yaptıktan sonra kadın ya da erkek Şövalye, Büyücü ve Okçu arasından bir seçim yapıyoruz. Çok fazla seçenek yok ama daha kötü olabilirdi. Oyunda neyseki kanatlar ve başlıklar gibi karakterinizi biraz daha özgün gösterecek moda eşyalar mevcut. Ayrıca zırh setleri de oyun boyunca karakterinizin görüntüsünü değiştirmenize olanak sağlıyor.

Wartune'un öyküsü oldukça zayıf. Hiçbir açıklama yapılmadan kötü güçler tarafından ele geçirilmiş bir ayının elinden savunmasız bir kadını kurtarma görevi veriliyor size. Oyunun kalan kısmından ne beklemeniz gerektiğini böylece anlamış oluyorsunuz. Daha güçlü ve yetenekli olmak için arka arkaya birçok sıkıcı görev sizi bekliyor.

Oyunda otomatik sıraya göre dövüş sistemi mevcut. Her karakter kendi sırası geldiğinde saldırı moduna geçiyor. Sıranız geldiğinde bir yeteneğinizi hemen kullanabiliyorsunuz. Bu işlem oldukça iyi işliyor ve dövüş üzerinde etki etmenizi sağlıyor. Dövüş çoğu zaman çok çabuk bitiyor. Bazı yetenekleriniz daha fazla hasar verebildiği için düşmanlarınız da daha çabuk ölüyor.

Günlük Limitler

Kısa bir süre içerisinde kendi şehrinize ulaşıyorsunuz. Burada belirli seviyelere ulaştıktan sonra geliştirebileceğiniz binalar mevcut. Aynı zamanda yeni birlikleri ve kahramanları da açabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe ek altın üretimi ve karakteriniz için ekstra sağlık puanları da elde edebiliyorsunuz.

Arena, Savaş Alanı, Lonca Savaşları ve Düellolar gibi farklı PvP türleri mevcut. Ayrıca başkalarının şehirlerine saldırabiliyor ve onlardan altın çalabiliyorsunuz. Oyunda birçok sıralama mevcut ve liderlik tablolarında olabildiğince yukarı tırmanmak güzel bir duygu. PvE oyuncuları için de farklı seçenekler mevcut. Tekli Zindanlar, Grup Zindanları, Maceralar, Dünya Canavarları ve benzeri şeyler sizi bekliyor.

Ne yazık ki oyundaki her şeyin günlük limiti var veya sürekli beklemek zorunda kalıyorsunuz. Örneğin bir binayı geliştirdiğinizde bir süre bekliyorsunuz. Bir-iki dakika beklemek sorun değil ancak oyunda bir süre sonra binanın bir sonraki aşamasına geçmek için bir saat bile beklemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu durum da aksiyona dayalı bir oyun için oldukça sinir bozucu.

Çok Yaratıcı Değil

Grafik açısından Wartune kabul edilebilir bir noktada, animasyonlar idare eder, karakterler de kötü gözükmüyor. Oyundaki birçok özellik başka oyunlardan kopyalanmış; örneğin sağlık ve enerji çizgileri Diablo'nun nerdeyse tıpatıp aynısı ve başka birçok unsur da direkt olarak World of Warcraft'tan alınmış gibi. Oyun, League of Angels'a nerdeyse ikizi kadar benziyor. Bu açıdan oyunda çok özgün bir şeyle karşılaşmayacaksınız.

Ses açısından da oyun çok iyi değil. Tekrar eden müzik parçaları çok kısa ve ses kalitesi oldukça düşük ve net değil.

Ödemek için Oyna!

Wartune ne yazık ki bir Kazanmak için Öde oyunu. Nakit dükkanında yetenek puanı alabiliyor, kanatlarınızı güçlendirebiliyor, istatistikleri olan moda ürünleri ve başka birçok şey alabiliyorsunuz. Ayrıca para harcayan oyunculara özel zindanlar da mevcut. VIP oyuncuları binaları beklemek zorunda kalmıyor ve diğer birçok kısıtlamayı para harcayarak aşabiliyor. Oyun içinde bazen nakit dükkanında kullanabileceğiniz şeyler kazanabiliyorsunuz, ancak kuşkusuz oyundan tam anlamıyla zevk alabilmek için yeterli değiller.

Sonuç

Wartune, birçok farklı popüler öğenin birleşiminden oluşuyor. Oyundaki grafiklerin birçoğu diğer oyunlardan geliyor ve bu açıdan hiç de özgün bir oyun değil. Para harcayan oyuncuların oyunda daha iyi olması da kuşkusuz olumlu bir özellik değil. Ancak ara sıra oynamak isteyen ve liderlik tablolarına değer vermeyen oyuncular için eğlenceli bir oyun olabilir. Daha deneyimli oyuncular ise eğer birkaç yüz dolar harcamak istemiyorlarsa başka oyun seçmeli.

Ready to enter the world of Wartune? Click here to play now!

Grafikler: animasyonlu
PvP: grup ya da topluluk maçlı ya da düellolu PvE PvP
Gerçek para dükkanı etkisi: yüksek
Deneyim kazanma oranı: hızlı

Orjinallik
Wartune diğer oyunların oyun mekaniğinden popüler öğeleri kendi içine katıyor

Beğendiklerimiz...

Oyunu anlamak kolay

Birçok farklı meslek

Tatlı grafikler

...ve beğenmediklerimiz

Günlük limitler

Çok özgün bir oyun değil

Kazanmak için öde sistemi


Fun factor
3.5 out of 5
Community
3.5 out of 5
Grafikler
3.5 out of 5
6,5
Gerçek Hayranlar Için

Review summary

  1. Birçok Kadın Kurtarın
  2. Günlük Limitler
  3. Çok Yaratıcı Değil
  4. Ödemek için Oyna!
  5. Sonuç

beğendiklerimiz...

Oyunu anlamak kolay
Birçok farklı meslek
Tatlı grafikler

...ve beğenmediklerimiz

Günlük limitler
Çok özgün bir oyun değil
Kazanmak için öde sistemi
6,5
Grafikler - 70 / 100
Fun factor - 70 / 100
Longevity - 70 / 100
orjinallik - 70 / 100
Community - 70 / 100

I like this game, I want to
Hemen oyna